REZERVASYON

YURTİÇİ

TURLAR

Havalimanı Bodrum/ İZMİR/ Dalaman

İzmir Havaalanı’ndan Dalaman’a ulaşmak hiç bu kadar kolay ve konforlu olmamıştı. Dalaman’ da müthiş bir tatil yapmayı planlıyorsunuz ve İzmir Havaalanına geleceksiniz.

Günlük Tekne Turu

Hava Koşullarına ve Yürüyüşe Uygun Giysi, Ayakkabı ve Extra Küçük Valiz İndirim Kartlarınız, Müze Kartlarınız yanınıza almayı unutmayınız.

30

£

DETAYLAR

Horse Safari

Temel binicilik eğitimlerini almış deneyimli biniciler ile doğal ortamda eğitmenler nezaretinde yapılmaktadır. Bu geziler binicilere değişik tecrübeler kazandırmaktadır.

25

£

DETAYLAR

Jeep Safari

Yüksek binaların arasında doğaya özlem duyarken, hafta sonu tatillerimizi olabildiğince doğa ile iç içe geçirmeye çalışıyoruz. Doğa ile iç içe olmanın tadını almak için aktiviteler araştırıyor ve yeni şeyler arıyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz demektir.

18

£

DETAYLAR

Kos Yunan Adası

Kos Adası, namıdiğer İstanköy, Bodrum'un hemen karşısında bulunan en meşhur ve Türkler tarafından en çok tercih edilen Yunan adalarından biri.

Şirince Köyü

İzmir'in Selçuk İlçesi'ne bağlı ve Selçuk'a 8 kilometre mesafede tarihi mimarisi korunmuş turistik bir köydür. Özgün adı olan Kırkınca'nın efsanevi bir çağda dağlara vuran kırk kişiye atfen verildiği rivayet edilir.

10 / 15

£

DETAYLAR

Bodrum

Bodrum, itinayla dünyanın en güzel iki denizi olan Ege ve Akdeniz’in buluştuğu yere konumlandırılmış, bi de denizin keyfi de tam çıksın diye içine irili ufaklı binlerce koy oyulmuş muhteşem bir yer…

10

£

DETAYLAR

Kuşadası

Aydın’ın turizm alanında önde gelen ilçelerinden biri olan Kuşadası gezilecek yerler konusunda tatilcilere birçok seçenek sunuyor.

10

£

DETAYLAR

Adaland Aqua Park

Türkiye'nin en büyük dünyanın ise üçüncü büyük aquaparkı. Her bakımdan muhteşem bir yer.

25

£

DETAYLAR

Dalyan Kaplumbağa Sahili

Dalyan’da bulunan İztuzu plajı şüphesiz ki Caretta’ların çok sevdiği kumsallardan. Yumurtlama dönemi haricinde Caretta’lar kumsala çıkmak yerine denize açılıyorlar.

30

£

DETAYLAR

İLETİŞİM

  • Altınkum mah. 74. sk. Göç Mevkii No: 3/A-B Didim-Aydın/Turkey
  •    009 0536 298 3342

  •  Sabit Telefon: 009 0256 813 3217

  •    Mail: info@mariyatour.com

Çalıştığımız Firmalar

Firmamız TÜRSAB Üyesidir

MESAJ GÖNDERİN

© Copyright 2020 Mariya Tour

Translate »